Aerotermă DOMO - DO7348H
| Specificații | |
| Brand | DOMO |
| Design | Compact |
| Destinat pentru | Interior |
| Functii | Protectie rasturnare Protectie impotriva supra-incalzirii |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 10.3 cm |
| Lungime | 25.8 cm |
Mai multe detalii »
