Aerotermă Sencor - 41011313
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Design | Compact |
| Destinat pentru | Interior |
| Functii | Functie aer rece Protectie impotriva supra-incalzirii Oprire automata in caz de rasturnare |
| Trepte putere | 2 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Culoare | Alb optic |
| Inaltime | 26.8 cm |
| Latime | 22.7 cm |
| Lungime | 13.9 cm |
| Greutate | 1.1 Kg |
Mai multe detalii »
