Aparat de curățat cu abur CECOTEC - 00644
| Specificații | |
| Brand | CECOTEC |
| Tip produs | Aparat de curatat cu abur |
| Utilizare | Rezidential |
| Utilizat pentru | Multi-suprafete |
| Tip alimentare | La retea |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1300 W |
| Capacitate rezervor apa | 550 ml |
| Presiune abur | 3 bar |
| Debit de abur (g/min) | 32 g/min |
| Timp de incalzire | 30 s |
Mai multe detalii »
