Aparat de Tuns Concept - ZA7040
| Specificații | |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Autonomie | 45 min |
| Tehnologie | Wet&Dry |
| Trepte de taiere | 3 |
| Culoare | Negru Albastru |
| Continut pachet | 1 x Aparat de tuns barba si corporal |
| Functii | Rezistent la apa Indicator baterie |
| Material lame | Inox |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Destinat pentru | Radere Tundere Conturare |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Tip produs | Set |
| Zona corporala | Corp Barba |
| Brand | Concept |
| Timp incarcare | 1 h |
| Lungime cablu | 180 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Latime | 3.8 cm |
| Greutate | 105 g |
Mai multe detalii »
