Aparat de vidat MPM - MPZ-01
| Specificații | |
| Brand | MPM |
| Tip produs | Aparat de vidat cu clema |
| Tip | Portabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimente | Solide Lichide |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Functii | Sigilare |
| Tip vidare | Umeda Uscata |
| Control vidare | Manual |
| Tip alimentare | La retea |
| Punga vidare | Pungi |
| Interval timp | 12 l/min |
| Material | Plastic |
| Bara de lipire | 0 mm |
| Putere | 110 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 10.5 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Latime | 38.5 cm |
| Greutate | 1.67 Kg |
Mai multe detalii »
