Aparat de vidat Sencor - SVS3010GY
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip produs | Aparat de vidat in cuva |
| Tip | Portabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimente | Solide |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Functii | Sigilare |
| Tip vidare | Uscata |
| Control vidare | Manual |
| Tip alimentare | La retea |
| Punga vidare | Pungi |
| Interval timp | 12 l/min |
| Material | Plastic |
| Putere | 110 W |
| Culoare | Alb optic |
| Continut pachet | 1 x filmator cu vid |
| Inaltime | 65 mm |
| Lungime | 355 mm |
| Latime | 155 mm |
| Greutate | 1.33 Kg |
Mai multe detalii »
