Aspirator BOSCH - BGLS4HYG2
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Culoare | Alb |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Filtru lavabil Indicator recipient colector plin |
| Tehnologie | PowerProtect |
| Greutate | 6 Kg |
| Material tub | Metal |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Putere | 700 W |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Nivel zgomot | 69 dB |
| Raza de operare | 10 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Perie pentru tapiterie Accesoriu pentru spatii inguste |
| Filtru evacuare | HEPA 15 |
Mai multe detalii »
