Aspirator Crocus Home - CR-101
| Specificații | |
| Brand | Crocus Home |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Cu spalare |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Adancime | 335 mm |
| Latime | 335 mm |
| Inaltime | 83 mm |
| Greutate | 2.2 Kg |
| Culoare | Alb optic |
| Autonomie acumulator | 90 min 120 min |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Capacitate colectare | 350 ml |
Mai multe detalii »
