Aspirator Dyson - 448883-01
| Specificații | |
| Brand | Dyson |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Control pe maner |
| Adancime | 250 mm |
| Latime | 256 mm |
| Inaltime | 1266 mm |
| Culoare | Greige Portocaliu |
| Utilizare | Rezidential |
| Tehnologie | Motor Dyson Hyperdymium |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Putere | 525 W |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.76 l |
| Accesorii incluse | Perie standard Perie mica Accesoriu pentru spatii inguste Suport pentru perete Incarcator Perie praf |
Mai multe detalii »
