Aspirator Ecovacs - DEEBOT T9
| Specificații | |
| Tensiune alimentare | 14.4 V |
| Putere | 50 W |
| Culoare | Alb |
| Functii | Curatare automata Sistem de recunoastere a obstacolelor |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Brand | Ecovacs |
| Autonomie acumulator | 175 min |
| Nivel zgomot | 67 dB |
| Capacitate colectare | 0.42 l |
Mai multe detalii »
