Aspirator Electrolux - EB51C1WP
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Culoare | Roz Mineral |
| Adancime | 287 mm |
| Latime | 416 mm |
| Inaltime | 228 mm |
| Putere | 28.2 kW |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 6 m |
| Raza de operare | 8.5 m |
Mai multe detalii »
