Aspirator Electrolux - EB61C1OG
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Inox |
| Functii | Filtru lavabil Variator de putere Indicator recipient colector plin |
| Adancime | 306.6 mm |
| Latime | 436.7 mm |
| Inaltime | 238.5 mm |
| Greutate | 5 Kg |
| Culoare | Verde |
| Nivel zgomot | 73 dB |
| Capacitate colectare | 3.5 l |
| Putere | 850 W |
| Lungime cablu | 9 m |
| Raza de operare | 12 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Perie pentru tapiterie Accesoriu pentru spatii inguste |
Mai multe detalii »
