Aspirator Electrolux - EB81A3UG
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Culoare | Gri |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Sistem luminare |
| Adancime | 507 mm |
| Latime | 312 mm |
| Inaltime | 240 mm |
| Putere | 24.5 kW |
| Capacitate colectare | 5 l |
| Lungime cablu | 9 m |
| Raza de operare | 12 m |
Mai multe detalii »
