Aspirator Electrolux - EC41-ANIM
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Filtru lavabil Derulator automat cablu Variator de putere |
| Adancime | 415 mm |
| Latime | 310 mm |
| Inaltime | 350 mm |
| Greutate | 7.25 Kg |
| Tehnologie | Double Step Cyclone |
| Putere | 700 W |
| Capacitate colectare | 1.8 l |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Raza de operare | 7 m |
| Filtru evacuare | EPA 12 |
| Accesorii incluse | Perie speciala Accesoriu pentru spatii inguste Duza tapiterie |
Mai multe detalii »
