Aspirator Electrolux - ES52CB18DB
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential Comercial |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Multi-suprafete |
| Functii | Protectie supraincalzire Filtru lavabil Variator de putere Perie cu lumini LED |
| Culoare | Albastru denim |
| Adancime | 14 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Inaltime | 110.5 cm |
| Greutate | 3.05 Kg |
| Material tub | Plastic |
| Tehnologie | Cyclone Filtration System Litiu-ion |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Autonomie acumulator | 45 min |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Capacitate colectare | 0 l |
Mai multe detalii »
