Aspirator Electrolux - EUOC9GREEN
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure Multi-suprafete Textile |
| Material tub | Aluminiu |
| Functii | Protectie supraincalzire Derulator automat cablu Variator de putere |
| Tehnologie | AeroPro S-bag |
| Greutate | 5.8 Kg |
| Culoare | Negru Camuflaj |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Capacitate colectare | 5 l |
| Putere | 700 W |
| Lungime cablu | 9 m |
| Raza de operare | 12 m |
| Putere de aspirare | 850 W |
Mai multe detalii »
