Aspirator Electrolux - PC91-8STM
| Specificații | |
| Brand | Electrolux |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Culoare | Albastru |
| Functii | Control pe maner Variator de putere |
| Greutate | 5.36 Kg |
| Putere | 650 W |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Lungime cablu | 9 m |
| Raza de operare | 12 m |
| Accesorii incluse | Perie standard |
Mai multe detalii »
