Aspirator Jimmy - HW10
| Specificații | |
| Brand | Jimmy |
| Tip produs | Aspirator cu spalare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Cu spalare |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Culoare | Greige |
| Autonomie acumulator | 80 min 30 min 35 min 20 min |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Capacitate colectare | 200 ml |
| Putere | 350 W |
Mai multe detalii »
