Aspirator Karcher - 1.055-660.0
| Specificații | |
| Brand | Karcher |
| Tip produs | Aspirator cu spalare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Umeda |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Control pe maner |
| Tehnologie | Acumulator |
| Inaltime | 1220 mm |
| Greutate | 4.4 Kg |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 320 mm |
| Latime | 270 mm |
| Capacitate colectare | 200 ml |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
Mai multe detalii »
