Aspirator Dreame - N10
| Specificații | |
| Brand | Dreame |
| Tip produs | Aspirator cu spalare |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata Umeda |
| Tip suprafata | Covoare Podele Multi-suprafete Tapiterie Textile |
| Functii | Protectie supraincalzire Curatare automata |
| Adancime | 31.5 cm |
| Latime | 24 cm |
| Inaltime | 35.5 cm |
| Greutate | 4.3 Kg |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie | Ergonomic Autocuratare Design compact |
| Capacitate colectare | 0.75 l |
| Lungime cablu | 5 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Perie pentru tapiterie |
Mai multe detalii »
