Aspirator Philips - XC8045/01
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Cu spalare |
| Tip suprafata | Podele Podele dure Multi-suprafete |
| Tehnologie | PowerBlade |
| Adancime | 1170 mm |
| Latime | 260 mm |
| Inaltime | 220 mm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Culoare | Albastru |
| Autonomie acumulator | 70 min |
| Nivel zgomot | 84 dB |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste |
Mai multe detalii »
