Aspirator ROIDMI - EVE CC (white)
| Specificații | |
| Brand | ROIDMI |
| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata Cu spalare |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure |
| Adancime | 325 mm |
| Latime | 325 mm |
| Inaltime | 97 mm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W 40 W |
| Tensiune alimentare | 14.4 V |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Capacitate colectare | 0.26 l |
| Autonomie acumulator | 180 min |
| Tip sac | Sintetic |
Mai multe detalii »
