Aspirator Rowenta - RO7457
| Specificații | |
| Brand | Rowenta |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Culoare | Alb Nеgru |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Silentios Variator de putere Indicator recipient colector plin Roti multidirectionale |
| Tehnologie | HEPA |
| Material tub | Metal |
| Putere | 400 W |
| Capacitate colectare | 4.5 l |
| Nivel zgomot | 57 dB |
| Lungime cablu | 8.4 m |
| Raza de operare | 11 m |
| Accesorii incluse | Perie standard Perie mica Perie speciala |
| Filtru evacuare | HEPA |
Mai multe detalii »
