Aspirator Rowenta - RO7459
| Specificații | |
| Brand | Rowenta |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metal |
| Functii | Derulator automat cablu |
| Tehnologie | Allergy Plus |
| Culoare | Alb |
| Putere | 400 W |
| Nivel zgomot | 57 dB |
| Capacitate colectare | 4.5 l |
| Lungime cablu | 8.4 m |
| Raza de operare | 12 m |
| Tip sac | Sintetic |
| Filtru evacuare | HEPA |
Mai multe detalii »
