Aspirator RYOBI - 5133006515
| Specificații | |
| Brand | RYOBI |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential Comercial |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Compartiment scame detasabil |
| Culoare | Verde Gri |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Capacitate colectare | 270 ml |
| Tensiune alimentare | 18 V |
| Nivel zgomot | 70 dB |
| Raza de operare | 24 cm |
| Putere de aspirare | 30 W |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spatii inguste Statie incarcare Perie praf |
Mai multe detalii »
