Aspirator Sencor - SVC6920OR
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure Tapiterie |
| Material tub | Metal |
| Culoare | Portocaliu |
| Functii | Protectie supraincalzire Filtru lavabil Derulator automat cablu Variator de putere Indicator recipient colector plin |
| Adancime | 390 mm |
| Latime | 315 mm |
| Inaltime | 215 mm |
| Greutate | 4.9 Kg |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa A |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa A |
| Tehnologie | Tehnologia Silence |
| Putere | 750 W |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Lungime cablu | 7 m |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Raza de operare | 10 m |
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
| Accesorii incluse | Perie pentru tapiterie Accesoriu pentru spatii inguste Perie parchet |
Mai multe detalii »
