Aspirator Severin - HV7168
| Specificații | |
| Brand | Severin |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Culoare | Alb |
| Putere | 400 W |
| Tensiune alimentare | 18.5 V |
| Capacitate colectare | 400 ml |
| Autonomie acumulator | 60 min |
Mai multe detalii »
