Aspirator Sencor - SVC730RD
| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Podele dure Multi-suprafete |
| Functii | Protectie supraincalzire |
| Adancime | 41 cm |
| Latime | 26 cm |
| Inaltime | 28 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Culoare | Rosu |
| Material tub | Metal |
| Performanta curatarii covoarelor | Clasa C |
| Performanta curatarii suprafetelor dure | Clasa A |
| Emisii de praf | Clasa C |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Lungime cablu | 5 m |
| Raza de operare | 6.5 m |
| Accesorii incluse | Perie pentru tapiterie Accesoriu pentru spatii inguste |
Mai multe detalii »
