Aspirator Ufesa - AS4046 Wadi
| Specificații | |
| Brand | Ufesa |
| Tip produs | Aspirator fara sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele |
| Adancime | 424 mm |
| Latime | 312 mm |
| Inaltime | 251 mm |
| Greutate | 3.8 Kg |
| Culoare | Rosu |
| Material tub | Aluminiu |
| Functii | Derulator automat cablu |
| Tehnologie | Cyclon |
| Nivel zgomot | 89 dB |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere de aspirare | 800 W |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Perie standard |
Mai multe detalii »
