Baterie sanitară GROHE - 29192001
| Specificații | |
| Brand | GROHE |
| Tip baterie | Chiuveta baie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Stil | Incastrata |
| Tip pipa | Fixa |
| Material | Alama |
| Finisaj | Cromat |
| Culoare | Crom |
| Continut pachet | 1 x Mixer incorporat fara unitate interioara incorporata |
| Tip debit | Ajustabil |
| Tip montare | Perete |
| Orificii montare baterie | 2 |
| Diametru orificiu | 50 mm |
| Tip cartus | Ceramic |
| Inaltime | 120 mm |
| Lungime pipa | 183 mm |
| Greutate | 5 Kg |
Mai multe detalii »
