Boiler Ariston - 3060883
| Specificații | |
| Brand | Ariston |
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip montare | Verticala |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Capacitate | 120 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Eficienta energetica | B |
| Functii | Functie ECO WI FI Incalzire rapida |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2400 W |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 2 h 45 min |
| Nivel zgomot | 15 dB |
| Presiune maxima de lucru | 8 bar |
| Temperatura maxima | 65 C |
| Tensiune alimentare | 230 V |
Mai multe detalii »
