Boiler Midea - 6426206704254
| Specificații | |
| Clasa de protectie | IPX4 |
| Nivel zgomot | 15 dB |
| Temperatura maxima | 101 C |
| Presiune maxima de lucru | 0.75 MPa |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 2000 W |
| Continut pachet | 1 x Boiler electric |
| Culoare | Alb |
| Material protectie rezervor | |
| Functii | Protectie supraincalzire Indicator temperatura Protectie la incalzire uscata |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Suprafata de montare | Perete |
| Utilizare | Rezidential |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Capacitate | 15 l |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Tip montare | Verticala |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Midea |
| Adancime | 316 mm |
| Inaltime | 368 mm |
| Latime | 368 mm |
| Greutate | 9.3 Kg |
Mai multe detalii »
