Boiler Sunsystem - MB EL 80
| Specificații | |
| Brand | Sunsystem |
| Tip produs | Boiler electric |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip montare | Verticala |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Capacitate | 80 l |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Utilizare | Rezidential |
| Suprafata de montare | Perete |
| Numar serpentine | Fara serpentine |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Eficienta energetica | Clasa D |
| Material protectie rezervor | Otel carbon |
| Functii | Izolatie termica Reglaj temperatura Indicator de temperatura |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Boiler electric |
| Putere | 3000 W |
| Presiune maxima de lucru | 0.8 MPa |
| Clasa de protectie | IPX3 |
| Inaltime | 800 mm |
| Greutate | 30 Kg |
| Diametru | 440 mm |
| Grosime izolatie | 20 mm |
Mai multe detalii »
