Boiler Tesy - TESYEN6 GCV7/4S 1504720 C21 TSRCP2
| Specificații | |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 2000 W |
| Culoare | Alb |
| Functii | Termostat reglabil Buton On/Off Teaca pentru termosenzor termostat reglabil cu intrerupator ON/OFF PISTON EFFECT TURBOLATOR |
| Material protectie rezervor | Poliuretan |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Suprafata de montare | Perete |
| Numar serpentine | 2 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Volum net rezervor | 138 l |
| Utilizare | Rezidential |
| Sursa de energie | Electricitate |
| Capacitate | 150 l |
| Destinat pentru | Incalzire electrica |
| Tip montare | Verticala |
| Tip boiler | Cu acumulare |
| Tip produs | Boiler termoelectric |
| Brand | Tesy |
| Timp de incalzire 15 - 65 °C | 3.44 h |
| Presiune maxima de lucru | 8 bar |
| Temperatura maxima | 85 C |
| Timp indirect de incalzire 15 - 65 °C | 42 min 54 min |
| Diametru | 47 cm |
| Adancime | 49.6 cm |
| Inaltime | 131.5 mm |
| Latime | 47 cm |
| Grosime izolatie | 32 mm |
| Greutate | 54.7 Kg |
Mai multe detalii »
