Boxă PC Edifier - M201BT
| Specificații | |
| Brand | Edifier |
| Tip sistem | 2.1 |
| Putere RMS | 34 W |
| Banda de frecventa | 210 - 20000 Hz |
| Sateliti | 2 |
| Putere satelit RMS | 16 W |
| Tip boxa | Boxa cu Jack 3.5 mm Bluetooth |
| Distorsiuni | 25 dB |
| Altele | Bluetooth Jack 3.5 mm |
| Difuzoare | Stereo |
| Culoare | Negru |
| Subwoofer | 18 W |
| Telecomanda | Nu |
Mai multe detalii »
