Boxe MAGNAT - Interior ICP 62
| Specificații | |
| Brand | MAGNAT |
| Tip | Boxa incastrabila |
| Utilizare | Uz casnic |
| Tip montare | De perete/tavan |
| Numar boxe | 1 |
| Conectivitate | Cu fir |
| Putere RMS totala | 70 W |
| Culoare | Alb |
| Tip amplificare | Pasiva |
| Impedanta iesire | 8 Ω |
| Numar cai | 2 |
| Putere amplificator recomandata | 140 W |
| Dimensiuni boxa surround | 233 x 88 x 233 mm |
| Greutate boxa surround | 1 Kg |
| Raspuns in frecventa boxa surround | 36 - 24000 Hz |
| Frecventa crossover boxa surround | 4000 Hz |
| Sensibilitate boxa surround | 90 dB |
| Diametru difuzor inalte boxa surround | 19 mm |
| Diametru difuzor joase boxa surround | 160 mm |
| Raspuns in frecventa boxa frontala | 35 - 35000 Hz |
| Sensibilitate boxa frontala | 90 dB |
| Frecventa crossover boxa frontala | 4000 Hz |
| Diametru difuzor inalte boxa frontala | 19 mm |
| Diametru difuzor joase boxa frontala | 140 mm |
| Dimensiuni boxa frontala (W x D x H) | 151 x 255 x 215 mm |
Mai multe detalii »
