Boxe Wharfedale - WH-063412-00A
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 2 x Boxe |
| Greutate | 13.4 Kg |
| Putere amplificator recomandata | 25 W 120 W |
| Numar cai | 2 |
| Impedanta iesire | 8 Ω |
| Conectivitate | Cu fir |
| Numar boxe | 2 |
| Tip montare | De podea |
| Utilizare | Uz casnic |
| Tip | Boxa frontala |
| Brand | Wharfedale |
| Dimensiuni boxa frontala (W x D x H) | 250 x 340 x 455 mm |
Mai multe detalii »
