Camera Supraveghere IMOU - IPC-F42P
| Specificații | |
| Alimentare | DC 12V / 0.5A |
| Dimensiune (mm) | 147.7 x 74.2 x 74.2 mm |
| Lentile | 2.8mm |
| Rata transfer (Mb/s) | 100 Mbps |
| Microfon | Da |
| Numar dispozitive | 1 |
| Rezolutie video (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Interfata | Wi-Fi RJ-45 |
| Tehnologie | Wi-Fi |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 4 Mp |
| Tip | Wi-Fi IR |
| Tip produs | Camera de supraveghere interior Camera de supraveghere exterior |
| Brand | IMOU |
| Altele | Detectare miscare Digital zoom Detectare umana |
| Greutate | 244 g |
| Continut pachet | Accesorii montaj 1 x Camera de supraveghere 1 x Adaptor alimentare |
| Culoare | Negru Alb |
Mai multe detalii »
