Camera Supraveghere PNI - PNI-IP440
| Specificații | |
| Brand | PNI |
| Tip produs | Camera de supraveghere exterior |
| Tip | Wi-Fi |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 4 MP |
| Interfata | Wi-Fi Ethernet |
| Rezolutie video (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Microfon | Da, incorporat |
| Management | Aplicatie Android & iOS |
| Iluminare minima (lux) | 0.1 |
| Lentile | 3.6 mm |
| Alimentare | 12 v / 2 A |
| LED-uri indicatoare | 8 LED-uri IR + 8 LED-uri albe |
| Dimensiune (mm) | 90 x 135 x 130 mm |
| Altele | IP66 Audio bidirectional Clasa de protectie IP66 Carcasa din abs Slot card micro SD max. 128 GB Control din aplicatia CamHi Pro Conexiune P2P Control PTZ din aplicatie |
| Continut pachet | Suruburi montaj Cablu Ethernet Camera supraveghere Alimentator 230V - 12V 2A |
| Culoare | Alb |
| Tehnologie | Detectare miscare Wireless |
| Greutate | 382 g |
Mai multe detalii »
