Camera Web Creative - 73VF092000000
| Specificații | |
| Brand | Creative |
| Interfata | USB 2.0 |
| Rezolutie video (pixeli) | 4K Full HD |
| Microfon | Omni Directional Dual array |
| Dimensiune (mm) | 106 x 57.5 x 53.2 mm |
| Greutate | 103 g |
| Rezolutie senzor (pixeli) | 8 MP |
| Lentile | F2.2 |
| Culoare | Negru |
| Altele | Focus manual |
| Continut pachet | 1 x Camera web |
Mai multe detalii »
