Camera Web HP - 53X26AA
| Specificații | |
| Microfon | Da |
| Continut pachet | Camera Web |
| Rezolutie video (pixeli) | Full HD |
| Interfata | USB 2.0 |
| Brand | HP |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune (mm) | 72 x 53.6 x 53.2 mm |
| Greutate | 107 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Microfon | Da |
| Continut pachet | Camera Web |
| Rezolutie video (pixeli) | Full HD |
| Interfata | USB 2.0 |
| Brand | HP |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune (mm) | 72 x 53.6 x 53.2 mm |
| Greutate | 107 g |