Cască Audio ACME - 4770070874103
| Specificații | |
| Lungime cablu | 130 cm |
| Culoare | Galben |
| Continut pachet | 1x Casti |
| Sensivitate audio | 94 dB |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Functii | Microfon |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | ACME |
Mai multe detalii »
