Cască Audio Awei - AWEESQ7-02
| Specificații | |
| Raspuns in frecventa | 12 - 22000 |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Functii | Pliabil |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Awei |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 1.2 m |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Raspuns in frecventa | 12 - 22000 |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Functii | Pliabil |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | In ear |
| Brand | Awei |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 1.2 m |