Cască Audio Bose - 794297-0100
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Cablu de incarcare 1 x Carcasa 1 x Casti |
| Raza maxima semnal | 9 m |
| Conectori | USB |
| Functii | Microfon Izolare zgomot exterior |
| Bluetooth | Da |
| Tip | Over the ear |
| Brand | Bose |
| Greutate | 250 g |
| Lungime cablu | 106 cm |
| Autonomie | 20 h |
| Timp incarcare | 2.5 h |
Mai multe detalii »
