Cască Audio ENERGY SISTEM - ENS425877
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Sensivitate audio | 108 dB |
| Functii | Microfon |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | Over the ear |
| Brand | ENERGY SISTEM |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 175 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Sensivitate audio | 108 dB |
| Functii | Microfon |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | Over the ear |
| Brand | ENERGY SISTEM |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 175 g |