Cască Audio JBL - JBLT290RGD
| Specificații | |
| Culoare | Alb Roz |
| Tehnologie | Cu fir |
| Continut pachet | 1 x Casti 1 x Plasa de transport 3 x Ear tips |
| Impedanta iesire | 16 Ω |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Functii | Microfon |
| Tip | In ear |
| Brand | JBL |
| Greutate | 71 g |
| Lungime cablu | 124.2 cm |
Mai multe detalii »
