Cască Audio JBL - JBLTOURONEM2BLK
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Continut pachet | 1 x Manual instructiuni 1 x Casti 1 x Cablu Jack 1 x Cablu USB-C 1 x Carcasa transport |
| Raspuns in frecventa | 10 - 40000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Brand | JBL |
| Functii | Pliabil Activare vocala Cablu detasabil Microfon Izolare zgomot exterior Amplificare zgomot exterior |
| Greutate | 272 g |
| Timp incarcare | 2 h |
| Autonomie | 50 h |
Mai multe detalii »
