Cască Audio JBL - JBLW300TWSPIK
| Specificații | |
| Continut pachet | 1 x Cablu de incarcare 1 x Carcasa de incarcare 1 x Pereche casti |
| Greutate | 43.7 g |
| Raza maxima semnal | 10 m |
| Culoare | Roz |
| Functii | Microfon |
| True Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Tip | In ear |
| Diametru difuzor | 12 mm |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Brand | JBL |
| Lungime cablu | 0 m |
| Timp incarcare | 2 h |
Mai multe detalii »
