Cască Audio JVC - HA-S180-B-EF
| Specificații | |
| Sensivitate audio | 103 dB |
| Raspuns in frecventa | 10 - 22000 Hz |
| Impedanta iesire | 32 Ω |
| Functii | Pliabil |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | On the ear |
| Brand | JVC |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Culoare | Negru |
| Lungime cablu | 120 cm |
| Greutate | 106 g |
Mai multe detalii »
