Cască Audio OTL - ACC-0686
| Specificații | |
| Culoare | Alb Roz |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | On the ear |
| Brand | OTL |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Greutate | 88 g |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Culoare | Alb Roz |
| Continut pachet | 1 x Casti |
| Raspuns in frecventa | 20 - 20000Hz |
| Conectivitate | Jack |
| Tip | On the ear |
| Brand | OTL |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Greutate | 88 g |